Головна Коротко На Львівщині відкрили спортивний майданчик

На Львівщині відкрили спортивний майданчик

252
0

Заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич та завідувач сектору молоді і спорту Ольга Калиновська взяли участь у відкритті спортивного майданчика з тренажерним обладнанням на шкільному подвір’ї села Великі Грибовичі.
До урочистої частини також долучились: депутат обласної ради Андрій Дума, голова сільської ради Ігор Питель, директор школи Ганна Макогін, о. Михайло та уся шкільна родина.

Юрій Дубневич привітав усю дітвору, побажав їм найперше здоров’я, багато усмішок та мирного майбутнього: «… діти – в них треба вкладати все те, що ми маємо, знаємо та вміємо» та закликав дітей шанобливо ставитись до спортивного майданчика, а також висловив сподівання, що дана споруда не буде пустувати. До вітань приєдналася завідувач сектору молоді та спорту Ольга Калиновська. Насамперед, вона подякувала всім, хто долучився до встановлення майданчика, та наголосила, що вільний час дітей треба заповнювати корисними справами, які будуть провадити їх правильним життєвим шляхом. Як годиться, о. Михайло освятив нову спортивну споруду.

Опісля урочистостей учнівська молодь почала випробовувати «нову власність». Найприємнішим та кульмінаційним моментом були щасливі дитячі обличчя, захоплені погляди та щирий сміх.
Нехай цей майданчик виховає не одне покоління спортсменів та не одного олімпійського чемпіона.

Наш кореспондент.

Р. S. Акція здійснена у рамках обласної цільової програми "Спортивний майданчик" на 2011-2016 роки. До слова, в обласному бюджеті на 2016 рік передбачена рекордна сума на облаштування сучасних спортивних майданчиків у розмірі 16 мільйонів гривень. Слід також додати, що кошти з обласного бюджету виділятимуть на умовах співфінансування. Місцеві органи виконавчої влади мають забезпечити відведення земе-льної ділянки та вільний доступ для занять на облаштованих територіях.
Відповідно до цієї програми, у Жовківсь-кому районі заплановано 2 майданчики зі штучним покриттям (у с. Зашкові на території ЗОШ (вже відкритий) та у м. Жовкві на території ЗОШ № 1) і 2 майданчики з тренажерним обладнанням (на шкільному подвір’ї у Великих Грибовичах та у с. Глинську, територія НВК «школа-садок»).