Головна Свято Щоб їздити без тривоги, ми будуємо найкращі дороги

Щоб їздити без тривоги, ми будуємо найкращі дороги

576
0

Важко сьогодні уявити наш світ без коліс. Без велосипедів, мотоциклів, автомашин. Ми всі так звикли до транспорту, що без нього вже не можемо уявити свого життя, як без хліба та електрики. Транспорт і дорога давно складають одне ціле. Можна мати найсучасніші автомобілі, але якщо немає хорошої дороги — ваша дорога річ так і стоятиме в гаражі… Тож зрозуміло, яку важливу роль у житті кожного із нас відіграє Їх величність дорога і транспорт. Неспроста шляхи називають транспортними артеріями, які з’єднують населені пункти і дарують життя цивілізації.

Якби дороги могли говорити! Багато вони сьогодні розповіли б. По-перше, що народжені не волею однієї людини, а колективною потребою. По-друге, це дороговказ для подорожуючих. По-третє, вони з’єднують між собою села і міста. "Щоб їздити без тривоги, ми будуємо найкращі дороги" — таким девізом керується приватне підприємство "Рома" (керівник Роман Демчина), яке активно прокладає і ремонтує автомобільні дороги державного та місцевого значення в Львівській області та Жовківському районі. Створена у 1995 році ця, нині успішна, компанія під умілим незмінним керівником динамічно розвивається та впевнено крокує до нових вершин.

Засновник підприємства разом із кваліфікованим колективом на початку своєї діяльності поставив собі за мету — його компанія стане однією з провідних дорожньо-будівельних компаній району та області.
Як відомо, шлях до успіху завжди складний, тернистий і передбачає подолання перешкод. При цьому головне завдання полягає не лише в завоюванні визнання й авторитету, а й в утриманні лідируючих позицій впродовж тривалого часу. "Рома" постійно на шляху самовдосконалення: намагаючись іти в ногу із часом, освоює й застосовує на практиці нові прогресивні технології ремонту та будівництва доріг, оновлює парк техніки найсучаснішими машинами. Керівник підприємства, депутат обласної ради Роман Демчина, попри високий статус народного обранця Львівщини, який додає нових прав та обов’язків, а, отже, вимагає додаткових зусиль і клопотів, насамперед, дбає про людей, їх матеріальне забезпечення, приділяє особливу увагу підвищенню їх кваліфікації.

Міцні партнерські стосунки підприємства "Рома" із постачальниками дозволяють враховувати всі побажання замовників, які не один рік плідно співпрацюють із підприємством, що виступає підрядником на важливих об’єктах. Передусім йдеться про те, що в квітні цьогоріч, за результатами тендеру, компанія уклала угоду із Службою автомобільних доріг у Львівській області на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних шляхів у Жовківському районі та поточний дрібний ремонт і експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування державного значення М-17 Львів-Радехів-Луцьк.

СПРАВИ ГОВОРЯТЬ САМІ ЗА СЕБЕ
Наявність сучасної техніки, потужна виробнича база та команда висококваліфікованих спеціалістів дозволяють приватному підприємству успішно виконувати дорожньо-будівельні роботи в різних населених пунктах району та Львівської області. А ще з липня запрацювала нова асфальтозмішувальна установка моделі КДМ-20137. За квітень-вересень 2016 р. вироблено 13 720 тонн гарячої асфальтобетон-ної суміші для ремонту автомобільних доріг нашого району.
До питання реконструкції автомобільних доріг малих населених пунктів Жовківщини цьогоріч була прикута увага не лише керівництва району — голови Жовківської РДА Надії Щур, голови Жовківської районної ради Романа Горбаня, але і керманича облдержадміністрації Олега Синютки, який не раз, упродовж року, проїжджав цими, не вельми комфортними, дорогами. Також заступника голови ОДА Ірини Гримак та заступника директора департаменту – начальника управління дорожнього господарства та інфраструктури Львівської ОДА Романа Кокотайло. Завдяки очільникам було виділено кошти з державного бюджету (обласного та районного) на негайне відновлення (ямковий ремонт, влаштування асфальтобетонного покриття, профілювання щебеневих та гравійних доріг), в тому числі поточний ремонт таких доріг: Пристань-В’язова; Любеля-Крехів; В. Грибовичі-Дубляни; Р. Руська-Магерів; Немирів-Добросин; Зашків-Зарудці; Завадів-М. Дорошів; Миколаїв-Городок-Жовква-К.Бузька-Бірка на ділянці Фійна-Майдан і в планах відновлення покриття на шляху Куликів-Великосілки. Замовником робіт виступила Служба автомобільних доріг у Львівській області, а виконавцем — ПП "Рома".
Дороги отримали шанс на життя: на об’єкти прибувала необхідна техніка, а команда професіоналів із завзяттям щоденно (звичайно, за сприятливих погодних умов), упродовж семи місяців виконували поставлене завдання. Адже будівництво доріг перебувало на особистому контролі як керівників району, так і очільника області. Завдяки сучасній організації праці та злагодженій роботі кожного члена команди, ПП "Рома" швидко й у повному обсязі провело ремонти вищезгаданих автомобільних доріг.
Потрібно сказати,  робота ПП "Рома" за більш як двадцятирічне перебування на дорожньому ринку на об’єктах Жовківського району високо оцінена. Про це говорять численні позитивні відгуки місцевих жителів та відзнаки,  грамоти, подяки.

ТЕХНІЧНЕ ОСНАЩЕННЯ ПЕРЕДУСІМ
Як майстер без інструментів, так і дорожня організація не може працювати без належного технічного забезпечення. На балансі ПП "Рома" є все необхідне для продуктивної роботи: найкращі машини та механізми — самоскиди; цементовози; бетоновози-міксери; екскаватори; фронтальні наванта-жувачі; асфальтоукладачі; котки; УЯР (машина для ямкового ремонту); автогрейдери; бульдозери та ін., більше 35 одиниць техніки, і щорічно парк оновлюється та розширюється. Також матеріально-виробнича база компанії складається з піщаного кар’єру Староскварявського родовища, бетонного заводу NZS-35, асфальтобетонного заводу КДМ-201, цехів з виробництва залізобетонних виробів, столярних виробів та виробництва металопрофілю.

КОМАНДНИЙ ДУХ — ВЕЛИКА СИЛА
ПП "Рома" — це не тільки одна велика та міцна родина, що спрямовує усі свої зусилля на досягнення найвищих результатів, що швидко і мобільно організовуючи якісне виконання робіт, а й команда професіоналів, які постійно вдосконалюють свої фахові знання, беруть участь у міжнародних виставках, семінарах, конференціях, цікавляться новинками вітчизняних та зарубіжних науково-дослідних інститутів, адже розуміють важ-ливість своєї діяльності на благо району, області та України.
Нині, незважаючи на обмежене фінансування галузі, усі кошти, які надходять згідно з виграними тендерами й укладеними договорами, освоюються в повному обсязі, що дає змогу якісно завершувати розпочаті об’єкти. Тож відпочивати ніколи, адже, окрім цього,   найближчим часом планується ще багато чого зробити для блага жовківчан.
На сьогодні з певністю можна сказати, що ПП "Рома" — це справжній лідер дорожньої галузі в районі, який здатний виконувати роботи будь-якої складності з будівництва, реконструкції, капітального і поточного ремонту автомобільних доріг, використовуючи лише інноваційно-прогресивні методи й матеріали. Отож гостям та жителям району можна не хвилюватися — їхні дороги в надійних руках умілих знавців дорожньої справи.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.