Головна Коротко На протидію іноземній агресії на Львівщині створено штаб національного Руху опору

На протидію іноземній агресії на Львівщині створено штаб національного Руху опору

166
0

На Львівщині створено штаб національного Руху опору, головним завданням якого стане протидія іноземній агресії, провокаціям і розпалюванню ворожнечі. Мета руху – збереження територіальної цілісності та суверенітету України. У склад нової структури увійшли фахівці військової галузі та оборонні стратеги. Для допомоги міліції та армії у Львівській області будуть створені спеціальні мобілізаційні бригади.

Для роботи Руху опору віддано партійні офіси партії «Батьківщина». На їх базі створені мобілізаційні пункти, де всі бажаючі зможуть приєднатися до народного ополчення. Про створення 15 квітня Національного руху опору оголосила лідер партії «Батьківщина», кандидат у президенти Юлія Тимошенко. У зв’язку із ситуацією у країні виборчі штаби переформатовано у штаби Руху опору.

На Жовківщині також діє штаб національного Руху опору. Записатися у спеціальний мобілізаційний пункт можна у штабі партії «Батьківщина» за адресою: м. Жовква, вул. Львівська, 37 або у наметах партії «Батьківщина». Через центри планується мобілізувати населення, яке здатне зробити спротив зовнішньому агресору.