Головна Коротко Увага, провокатори!

Увага, провокатори!

180
0

У Рава-Руській міській раді відбулася нарада щодо забезпечення правопорядку на території міста та найближчих населених пунктів на період 1-9 травня. Участь у ній взяло понад 20 керівників установ міста, сільські голови сусідніх населених пунктів, представники правоохоронних органів, прикордонники, члени громадських формувань.

— У зв’язку з нестабільною ситуацією на Сході та Півдні України, у нас з’явилася інформація про те, що і в західних областях у період травневих свят чинитимуться провокації з метою дестабілізації ситуації, — зазначила міський голова Рави-Руської Ірина Верещук.

Начальник управління Служби безпеки України у Жовківському районі Віталій Федорович звернувся до керівників підприємств та установ з проханням бути пильними, звертати увагу на підозрілих осіб, які з’явилися у їхніх населених пунктах, мають при собі зброю, у військовій формі, є іноземцями.

Міський голова Рави-Руської закликала керівників установ посилити їх охорону і додала, що на період 1-9 травня у місті не буде проводитись жодних масових заходів, окрім покладання квітів до могили Невідомому солдатові.