Головна Коротко Громади сіл Смерекова та Перемивок збирали усе необхідне для бійців АТО

Громади сіл Смерекова та Перемивок збирали усе необхідне для бійців АТО

312
0

Осторонь стояти не можемо. У той час, коли тривали Мінські домовленості, громади сіл Смерекова та Перемивок збирали усе необхідне для фронту. Ми  на місцях добре розуміємо, що хтось там воює, а комусь і потрібно працювати в тилу. Від нашої спільної праці багато залежить, як розвиватимуться події в зоні АТО. Коли наші хлопці будуть тепло одягнені, ситі, матимуть відповідну зброю та необхідне спорядження, які допоможуть ефективно вести бої, тоді нам не буде страшний ніякий ворог.

Розуміючи це, наша громада вже в котрий раз долучається до загальногромадської справи. У п’ятницю, 13 лютого, з нашого села було відправлено продукти довготривалої придатності, листівки, одяг та інше. Кожен із бажаючих міг долучитися своєю пожертвою для наших хлопців, які перебувають у зоні АТО. Приносили те, що вважали за потрібне.

Також від релігійної громади УГКЦ «Чудо Архистратига Михаїла» було закуплено продукти та передано волонтерам «Допомоги Фронту». Сьогодні маємо допомагати тим людям, які на східних кордонах у зоні АТО захищають Україну. А наша повсякденна праця має бути виражена продуктами, одягом, листівками, маскувальними сітками тощо. І разом молімось за нашу неньку-Україну та мир у державі.

Найбільше бажання кожного з нас: щоб швидше закінчилася війна, та всі солдати здоровими повернулися додому.

Допомагаймо фронту, адже це буде наша спільна перемога. Не залишаймось осторонь.

Богдан СТАХІВ,  смереківський сільський голова.