Головна Освіта У с. Нова Скварява відбулася благодійна акція — «Ярмарок випічки»

У с. Нова Скварява відбулася благодійна акція — «Ярмарок випічки»

883
0

Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги та розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від дітей та молоді. Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки Української Армії. 

Так, 12 лютого у Новоскварявській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася благодійна акція — «Ярмарок випічки». Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах!? У продажу була випічка різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі (все виготовлене руками школярі або за допомогою батьків). Усе, як на справжньому ярмарку: скрізь лунав гамір, жарти, учні завзято запрошували до свого столу, рекламували товар, у який вкладено частинку душі. Учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Школярі зібрали 3241 гривню, кошти пізніше передано нашим односельцям – учасникам АТО. Звісно, ми розуміємо, що ця сума — лише невеличка частинка того, що можна було б зробити, але сподіваємося, що наша допомога не буде марною, що це стане поштовхом для інших небайдужих людей. Хай наші воїни знають, що у них росте гідна зміна, і є надійна підтримка. Ми завжди з вами, захисники України!

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи школи вдячні за допомогу в проведенні ярмарку батькам школярів, а також жителям села, які долучились до акції та вклали свої пожертви.

Наталія Данилів, педагог-організатор Новоскварявської ЗОШ І-ІІІ ступенів.