Головна Коротко Однією із болючих проблем Жовківщини є стан доріг

Однією із болючих проблем Жовківщини є стан доріг

247
0

І це не дивно, адже через недостатнє фінансування впродовж багатьох років ремонт автошляхів здійснювали далеко не в повному обсязі.

Ситуація, яка склалася з дорогами нашого району, справді викликає невдоволення і в органів влади, і в населення. А отже питання їхньої якості не може бути другорядним. Жовківчани самостійно відремонтувати дороги не можуть, а їздити ними доводиться щодня.

Сьогодні ми стали свідками позитивних змін. Зокрема, за сприяння облдержадміністрації та спільними зусиллями райдержадміністрації, шляховиків у районі проводять роботи з позачергової ліквідації аварійної ямковості на дорогах загального користування місцевого значення. Усе це відбувається за рахунок коштів обласного бюджету.

Варто сказати, що сьогодні філія «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» проводить господарським способом поточний ремонт автомобільної дороги загального користування Т-14-25 Миколаїв-Городок-Жовква-К.Бузька-Бібрка на ділянці Жовква-Крехів-Майдан (км 76+038-95+830). Роботи виконано з м. Жовкви до частини с. Крехова. 48 тонн асфальту та 10 тонн щебеню уже використала філія «Жовківська ДЕД».

Надалі заплановано ремонт під’їзної дороги до м. Жовкви (Львів-Рава-Руська). Однак такі роботи виконуватимуть лише після закінчення на відтинку дороги Жовква-Крехів-Майдан.

Наш кореспондент.