Головна Коротко Путівки на відпочинок та оздоровлення в ДП «УДЦ «Молода Гвардія»

Путівки на відпочинок та оздоровлення в ДП «УДЦ «Молода Гвардія»

224
0

Управління соціального захисту населення повідомляє про наявність путівок на відпочинок та оздоровлення в ДП «УДЦ «Молода Гвардія» (м. Одеса) у 2015 р. для діток пільгових категорій віком від 8 до 17 років. До пільгових категорій відносяться: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, діти з багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, діти, які є лідерами дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортив-ні команди. Дітям пільгових категорій надаються пільгові путівки: безкоштовні або з частковою доплатою.        

Також улітку на території району працюватиме оздоровчий заклад в с. Зіболках, районний дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка». Впродовж літнього періоду заплановано проведення чотирьох відпочинкових змін. Табір розпочне свою роботу орієнтовно на початку червня 2015 року.

На базі центрів дитячо-юнацької творчості в містах Жовкві та Раві-Руській у червні працюватимуть табори з денним перебуванням.

Для отримання більш детальної інформації щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку батькам слід звернутися в управління соціального захисту населення, що знаходиться за адресою: м. Жовква, вул. Львівська, 3, каб. 9, тел. 22-436.

Ю. ДЕМЧИШИН, керівник управління.