Головна Коротко Олег Синютка — регіональний лідер року

Олег Синютка — регіональний лідер року

322
0

У Національній опері України в Києві відбулось вручення нагород загальнонаціональної програми “Людина року-2017”. Серед трьох претендентів на здобуття премії у номінації «Регіональний лідер року» нагороду здобув голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.
«Це особлива мить. Це мить визнання Львівщини. Краю, де живуть і працюють особливі люди – талановиті, надзвичайного хисту, вміння та люди по-особливому патріотичні. У цій нагороді, насправді, праця кожного з двох з половиною мільйонів мешканців Львівщини», — зазначив Олег Синютка.

Окрім голови Львівської ОДА, лауреатами номінації стали голова Київської ОДА Олександр Горган та голова Житомирської ОДА Ігор Гундич. Нагадаємо, загальнонаціональна програма «Людина року» — програма, яка передбачає присудження титулу «Людина року» в Україні за професійні і суспільно значимі досягнення. Програма заснована в 1995 році.
Проект охоплює всі регіони України. Лауреатів програми визначають шляхом експертного опитування, остаточне рішення приймає Вища академічна рада програми.

Прес-служба Львівської ОДА.