Головна Коротко Допомога учасникам в зоні АТО з маскувальними сітками для техніки і зброї

Допомога учасникам в зоні АТО з маскувальними сітками для техніки і зброї

217
0

Сьогодні кожен свідомий громадянин України розуміє, що допомога нашій армії і добровольчим батальйонам є вкрай необхідною.

На рівні держави, щоб закупити ту чи іншу річ, потрібно провести тендери (які тривають 2-3 місяці, щоб визначити переможця). Але в нас часу не має. Отже волонтери винайшли спосіб, як можна допомогти учасникам в зоні АТО з маскувальними сітками для техніки і зброї. А плетуть такі сітки школярі.

Маскувальну сітку сплели вчителі та учні Смереківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Виготовляли її як на уроках, так і в позаурочний час. Кожен учень — від першокласника до старшокласника — доклав свої зусилля і одночасно проявив любов до Батьківщини та до людей, які захищають усіх нас. Школярі  зібрали у своїх домівках тканину білого кольору та принесли у школу, щоб використати її на маскувальну сітку. Також багато вживаних простинь та халатів було завезено з Жовківської центральної районної лікарні. Все те, що було непотрібне і уже непридатне, стало вкрай необхідним для нашої армії, щоб захистити тех-ніку від терористів.

Сітку площею 360 м. кв. передали нам волонтери, яка була закуплена за кошти доброчинців. Через два тижні була готова повністю маскувальна сітка. Але наша дітвора хотіла, щоб їх подарунок був дійсно від них — від учнів Смереківської ЗОШ І-ІІ ступенів, тому школярі вирішили зібрати кошти і передати їх на ще одну маскувальну сітку. Такі сітки є дуже потрібні нашій армії.

Хочеться подякувати вчителям та  учням Смереківської ЗОШ І-ІІ ступенів за плідну та добре виконану роботу. Ця сітка прибула в зону АТО на Різдвяні свята. Коли вся земля вкрита білим снігом, маскувальна сітка допоможе заховати спецтехніку, щоб її  не було помітно  терористам.

Бажаємо нашій армії якнайшвидше перемогти та звільнити українські землі від окупанта. Саме в єдності – сила народу. Слава Україні!!!

Богдан Стахів.