Головна Коротко Профспілка ДПІ у Жовківському районі: підведено підсумки, окреслено завдання

Профспілка ДПІ у Жовківському районі: підведено підсумки, окреслено завдання

200
0

Відбулися загальні звітно-виборні збори первинної профспілкової організації ДПІ у Жовківському районі .

Основними на порядку денному були питання здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Підвели підсумки роботи у 2013 році, але і сконцентрувала увагу на тому, чого не вдалося добитися та над чим потрібно працювати профспілковій організації в подальшому  для забезпечення дієвого захисту трудових, соціальних, політичних прав та духовних інтересів членів профспілки, адресної допомоги соціально-вразливій категорії працюючих, здійсненню ефективного контролю за діяльністю адміністрації з виконання умов Галузевої Угоди та колективного договору.

Подякували за роботу голові пепервинної профспілкової організації  Андрію Леськіву , та обрали нового голову – Андрія Карпяка .

У ході конструктивних виступів та активних обговорень учасники зборів визначилися з подальшими діями щодо належного захисту трудових і соціально-економічних інтересів членів організації, широкої поінформованості спілчан, підвищення авторитету профспілки.

На завершення зборів, як і годиться, було висловлено подяку найактивнішим членам профспілки та профкому за їх самовіддану працю, сумлінне та творче виконання  поставлених завдань.