Головна Коротко Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди

Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди

229
0

У день, коли на світ з’являється малюк, обличчя батьків сяють щасливими усмішками. Нові незвичні ролі – мама, тато….. Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальними, дорослими, досвідченими.

Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув життєвого досвіду, навіть зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі, — батьки.

Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

Тим, у кого тільки-но зародилось бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею ви не зупиняли себе, не стримували бажання притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку

Загляньте у її сумні очі. Впізнаєте? Це Ваша дитина.

Вона чекала на Вас від самого народження. Вона буде поруч, коли Ви будете робити свої перші кроки як мама і тато. Вона буде любити Вас. Вона буде пробачати Вам помилки так, як Ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І Ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі Ваших відносин лежатиме тільки любов.

Нехай Ваше рішення про усиновлення – стане одним із найкращих та найважливіших вчинків у Вашому житті.

Якщо у Вас виникло бажання взяти дитину у родину, звертайтеся до служби у справах дітей Жовківської районної державної адміністрації за адресою:

м. Жовква, вул. Львівська, 40,  тел. 21-753.