Головна Коротко Відбулась велопроща до с. Прилбичів

Відбулась велопроща до с. Прилбичів

296
0

Минулої неділі в рамках відзначення Року Андрея та Климентія Шептицьких відбулася велопроща до с. Прилбичів, організатором якої було управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації спільно з молодіжними організаціями: ЛМГО «Українська молодь – Христові», «Інститут Суспільних Ініціатив» та ЛОМГО «Юнацтво». У цьому велопробігу взяло участь понад 60 осіб.

Дорогою зробили зупинку у  с. Страдчі, де знаходиться унікальний печерний монастир, церква Успіння 1795 р., могили блаженних отця М. Кондрата та дяка В. Прийми, а також чудотворна ікона Богородиці.

Опісля процесія попрямувала до с. Прилбичів Яворівського району, де народився майбутній Митрополит УГКЦ. Саме там настоятель храму Андрея та Климентія Шептицьких отець Андрій розповів про історію роду Шептицьких та їхній внесок у розвиток української справи. Жителі села Прилбичі веломандрівників пригощали випічкою та чаєм.

Слід сказати, що у велопрощі взяли участь й велотуристи зі Жовківщини, зокрема сім’я Пришляків (смт. Куликів), Ю. Яковук, А. Парамонов (м. Жовква) та представники ЖРДЦОВТ «Росинка».

Подолавши понад 100 кілометрів, учасники велопрощі були задоволені просвітницькою складовою велосипедного заходу.

Лука Павлюк.