Головна Коротко Минуло 150 років від дня народження Андрея Шептицького

Минуло 150 років від дня народження Андрея Шептицького

173
0

29 липня минуло 150 років від дня народження провідника Української греко-католицької церкви Митрополита Андрея Шептицького

У Народному домі с. Завадова цього дня вшановували пам’ять українського Мойсея Андрея Шептицького. Напередодні зробили плакат «Слідами митрополита Андрея Шептицького» з фотографіями та матеріалами з цікавими фактами його біографії. У день уродин митрополита провели «круглий стіл».

На захід зібралася молодь, щоб пройтися життєвою стежкою Шептицького. Засідання розпочалося із церковного гімну «Боже Великий Єдиний», опісля кожен по черзі ділився інформацією, яку зібрав. У результаті запанувала дуже цікава бесіда і тепла душевна атмосфера.

На закінчення спільно помолились за мир у державі, якого
Андрей Шептицький так прагнув! Нам би його зараз!

Наш кореспондент.

Праведник віри — таким знають Шептицького в усьому світі. А для України Митрополит  Андрей — одна з найвеличніших постатей української церкви. Його вчинками завжди керували любов до людей, правди та чесності, і, мабуть, саме тому Андрей Шептицький здобув повагу та любов українців. У 36-річному віці він очолив Українську греко-католицьку церкву і був її очільником аж до кінця свого життя.