Головна Коротко Утретє на Жовківщині проведено змагання з авіамодельного спорту

Утретє на Жовківщині проведено змагання з авіамодельного спорту

295
0

Під головуванням заступника голови Жовківської РДА Юрія Дубневича відбулося засідання оргкомітету з питань проведення змагань з авіамодельного спорту на території Жовківського району.

У ньому взяли участь: завідувач сектору молоді та спорту Ольга Калиновська, завідувач  поліклініки м. Жовкви Олеся Бура, голова федерації авіамодельного спорту Львівської області Сергій Маркелов  та  сільський голова с. Великого Дорошева Василь Кирилюк.

Присутні обговорили проведення міжнародних змагань «Vilga Cup-2017», які відбудуться 6-9 травня у Великому Дорошеві. Слід зазначити, що такі змагання проводяться втретє. Також присутні обговорили підготовку території, забезпечення громадського порядку та медичного супроводу даного заходу.

Наступний захід, який заплановано провести на території Туринківської сільської ради,  це змагання з авіамодельного спорту «Гран-прі міста Львова». Такі змагання на Жовківщині будуть проводитися вперше і відбудуться 26-28 травня. До цього часу слід узгодити проведення змагань із місцевою радою та провести підготовку території.

Окрім того, голова федерації авіамодельного спорту Львівської області Сергій Маркелов запропонував провести у Великому Дорошеві чемпіонат світу з авіамодельного спорту. Орієнтовно чемпіо-нат планується провести 21-30 липня.

Наш кореспондент.