Головна Коротко В Дублянах дитині-сироті вручили квартиру

В Дублянах дитині-сироті вручили квартиру

259
0

Триває реалізація «Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа у Жовківському районі на 2016-2018 роки». Так, 26 липня особі із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Володимиру Волошину, 26.08.1997 року народження, вручено ключі та право власності на придбану для нього в рамках районної програми квартиру у м. Дублянах Жовківського району.

Квартира придбана за кошти, виділені з обласного та районного бюджетів, бюджету Дублянської міської ради та наданої спонсорської допомоги.  Загальний обсяг коштів, виділених на придбання квартири, становить 290 000 гривень.

Оселя складається з житлової та ванної кімнат, кухні,  лоджії. Загальна площа помешкання — 41,6 м2, житлова – 17,3 м2 Підведені всі інженерні мережі, є лічильники обліку газу. Опалення квартири газове автономне. Вікна металопластикові.

У другому півріччі 2016 року планується придбання житла ще двом особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Наш кореспондент.