Головна Коротко У Раві-Руській відбулося свято — «День дитини»

У Раві-Руській відбулося свято — «День дитини»

263
0

Щороку, на початку червня, у Раві-Руській відбувається традиційне загальноміське свято — «День дитини». Захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, організовує Рава-Руський міський будинок дитячої та юнацької творчості.

— Це свято – найважливіше для дітей у році. Тож бажаємо вам здоров’я, — звернулась до дітей директор Рава-Руського МБДЮТ Любов Товарянська.

На святі дитини перебувало близько 150 дітей з Рави-Руської, віком від 6 до 14 років. Кожен з них міг вибрати майстер-клас, у якому хотів взяти участь. Його проводили керівники гуртків будинку творчості. Це і стрибки на скакалці, і виготовлення ляльки-мотанки, і гра у шахи, і малювання (на папері та асфальті), і змагання на велосипедах, і конкурс на кращого перукаря.

Зауважмо, малюнки, котрі малювали діти, були виконані на патріотичну тематику. Здебільшого вони малювали квітучу Україну, державний прапор та світле небо без війни. «Ми – за мир!», — такі гасла часто писали на малюнках діти.

Наприкінці свята відбулося нагородження переможців та вручення призів. Усі присутні були задоволені проведеним заходом, адже завдяки ньому кожен поринув у безтурботну пору дитинства, а на обличчях дітей сяяли усмішки та радість.

Влада Ковальчук, член гуртка журналістики Рава-Руського МБДЮТ