Головна Коротко В селищі Замок на Жовківщині відкрито нову аптеку

В селищі Замок на Жовківщині відкрито нову аптеку

254
0

І ФАП, і аптека — тепер поруч

Днями у с. Замку, який належить до Магерівської ОТГ, відкрито аптеку. Частину приміщення замківського ФАПу взяв в оренду приватний підприємець Володимир Тріщ і там вирішив зробити такий необхідний для потреб населення кіоск. Сьогодні мешканці можуть доступно придбати ліки, не виїжджаючи за межі населеного пункту, що почасти є досить проблемно, позаяк пасажирський автотранспорт не так часто приїжджає в село. А ще це і дохід у бюджет ОТГ у вигляді орендної плати за використання приміщення і, відповідно, робочі місця.

В аптеці сьогодні представлені медпрепарати для лікування серцево-судинної, шлунково-кишкової систем, знеболюючі, протизапальні, противірусні препарати, антибіотики, гомеопатичні засоби, перев’язувальні матеріали, вітаміни тощо. Для тривалого індивідуального курсу лікування жителі можуть замовити необхідні ліки і через кілька днів забрати їх у аптеці. Ціни на препарати складені з мінімальними націнками, але з урахуванням вимог Кабінету Міністрів України.

До слова, невдовзі ФАП у Замку замінить амбулаторія сімейної медицини. Нині тут тривають ремонтно-реконструкційні роботи.

Наш кореспондент