Головна Коротко У Жовківському районі збирають жнива

У Жовківському районі збирають жнива

223
0

Погодні  умови сприяють збиранню хліба на полях Жовківщини. Гудуть комбайни, кипить робота, господарі дякують Богу за врожай.

Станом на 22.07.2015 р. у всіх категоріях господарств району зібрано 917 га ранніх зернових культур. Середня врожайність становить 46,9 ц/га.

У сільськогосподарських підприємствах району скошено 270 га озимого ріпаку. Через погодні умови і недостатні фінансові ресурси цьогорічна врожайність цієї технічної культури менша, ніж минулого року, — 24,7 ц/га. Тому озимий ріпак користуватиметься попитом на ринку.

Відповідно до розрахунку вартості збирання зернових культур для особистих господарств населення, пропонована ціна послуг зернозбиральної техніки – 17 – 20 гривень за один сотик. На цьогорічних жнивах району було задіяно 149 комбайнів переважно іноземного виробництва. Приємно, що зернозбиральної техніки у районі достатньо, тобто перебоїв зі збиранням врожаю не буде. Найбільша її чисельність у Волицькій, Крехівській, Новокам’янській сільських радах. Головне, щоб було що збирати, а проблем з комбайнами немає, й ажіотажу не буде.