Головна Коротко В Жовкві народився п’яти кілограмовий богатир

В Жовкві народився п’яти кілограмовий богатир

226
0

Незважаючи на неспокійні події у державі, переживання за майбутнє України, життя продовжується та іде своєю чергою. Народження дітейчи не найприємніша подія у кожній родині. Новонароджені – майбутні будівничі нашої держави.

За інформацією завідувача пологового відділення Жовківської центральної районної лікарні Федора Гринчука, з початку року у районі народилося 218 немовлят, зокрема у січні – 65, лютому – 76 (незважючи на 28 календарних днів), березні – 77. Серед новонароджених — приблизно однаково хлопчиків і дівчаток.

Найцікавіше, що за цей період народився справжній богатир із вагою 5 кілограм 100 грам. 17 січня Людмила Козак (народилась у Новій Скваряві, а зараз проживає у селі Відневі Надичівської сільської ради) вдруге стала мамою. Першого синочка Тараса вона народила 1 лютого 2013 року, який, до речі, теж вирізнявся вагою. Можливо, прізвище Козак допомагає хлопцям рости дужими і кремезними. Молодшого синочка назвали Назарем. Приємно, що не перевелися козаки на українській землі, у нашому районі.

За перший квартал нинішнього року наймолодшою породіллею у Жовківському пологовому відділенні  була 15-річна п. Юлія, а найстаршою  42-річна п. Олександра, яка народила третю дитину.

Вітаємо батьків новонароджених і зичимо здоровя їм та їхнім діточкам!

Уляна Головенько.