Головна Коротко В Жовкві відкрито оновлений сервісний центр обслуговування громадян

В Жовкві відкрито оновлений сервісний центр обслуговування громадян

287
0

Крок назустріч

23 січня у Жовкві відкрито оновлений сервісний центр обслуговування громадян, що на вул. Воїнів УПА,10.

Капітальний ремонт закладу зроблено завдяки фінан-суванню ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області, за  підтримки голови РДА Надії Щур та вагомої й вчасної допомоги меценатів і помічників — Ростислава Гапона, Романа Курната, Тараса Мудрого. На проведення ремонтних робіт використано кошти в сумі 265,0 тис. грн.

Отець Михайло Ткачів освятив оновлені зали очікування та обслуговування, а працівників сервісного центру поблагословив на плідну працю, яка є доволі нелегкою
—10 людей (із 32 працівників) обслуговують 24 тисячі 880 пенсіонерів!

Із побажаннями та теплими словами підтримки звернулися до  працівників Жовківського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) на чолі з керівником Галиною Скоропад начальник ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Недзельська, колишній керівник Катерина Лиско, Надія Щур, яка нагородила подяками Галину Недзельську за особистий внесок в організацію проведення капітального ремонту сервісного центру та заступника начальника Жовківського відділу  Світлану Купецьку за організацію документального інформування і створення зручних умов для відвідувачів центру.

Підсумували урочистість музичні вітання від гурту «Срібні дзвони» та вокального колективу районного центру творчості (кер. Вікторія Кирилюк).

Надія БАЙБУЛА