Головна Коротко Весело, цікаво та гамірно

Весело, цікаво та гамірно

182
0

Літо – найвеселіша для дітей пора, адже тоді найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

А ще – це час, коли дітвора має можливість зняти психологічне напруження, набуте за рік, уважно подивитись навкруги та побачити поруч щось надзвичайне. Де ще школяр буде почувати себе вільним, незалежним та водночас активним і потрібним, як не в період літніх канікул у пришкільному таборі чи на дитячому майданчику?

Із думкою про цікаве, корисне дозвілля та з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб від 1 червня розпочалася робота у центрі літнього відпочинку «Веселий вулик» при Жовківському районному центрі дитячої та юнацької творчості (керівник Ірина Чурій). Табір гостинно прийняв маленьких друзів, учнів 1-6 класів (120 осіб за дві зміни). Вихователі, а це досвідчені керівники різноманітних гуртків, які діють при центрі творчості – люди, які постійно коригували всі виховні впливи на учнів як з боку табору, так із боку різноманітного соціального середовища.

Головним і найважливішим завданням педагогів було збереження і зміцнення здоров’я учнів. Щоденна вранішня зарядка, бесіди, круглі столи зробили перебування у "Веселому вулику" цікавим та змістовним. Кожен день був наповнений новими справами, зустрічами, екскурсіями та розвагами, а також мав свою неповторну назву. Школярі проявляли творчі здібності в різноманітних конкурсах та іграх. А вихователі намагалися в усьому бути прикладом для своїх вихованців. Тому самі з радістю брали участь у заходах. Дітлахи отримали масу задоволення, заряд бадьорості та енергії, відновили сили до нового навчального року.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.