Головна Коротко «Вільне радіо» у Жовкві

«Вільне радіо» у Жовкві

324
0

У квітні офіційно відкрили вуличне радіо нашого величного міста під назвою «Вільне радіо». «Вільне радіо» – це цілодобове онлайн-радіо та система гучномовців, розміщених у центральній частині міста. Трансляції соціальних та комерційних роликів, можливість живого спілкування, ретрансляція культурно-масових заходів, ефіри тематичних та авторських програм, важливі коментарі, цікаві інтерв’ю, популярна тематична музика — це все простір жовківського вуличного радіо.

Торгова марка «Вільне радіо» належить ПП «Гарант», ведучий, редактор — Назар Мотика. Підприємство здійснює діяльність у сферах радіомовлення, інформаційних агентств, спеціалізованого дизайну та рекламних послуг.
В ефірі жовківського радіо звучить тематична спокійна україномовна та іноземна музика за виключенням російськомовної. Озвучення міста у будні дні проводиться з 8.30 до 11.00 та з 16.30 до 19.00 години, у суботу — з 9.30 до 13.00, у неділю та святкові дні — з 13.00 до 17.00 години. Впродовж дня гучність трансляції буде плавно змінюватись. Тихішим ефір буде вранці та ввечері. На час Богослужінь у церквах трансляцію припинено.

Гучномовці розміщено на автостанції, вул. Є. Коновальця від автостанції до промислового ринку, біля відділу освіти, вул. Запорізькій (від вул. Є. Коновальця до маг. «Дельфін»), вул. Б. Хмельницького (від автостанції до вул. Львівської), вул. Львівській (біля маг. «Рукавичка» та «Колібріс»), вул. Львівській (зупинка маршрутного транспорту біля маг. «Будівельні матеріали»).

У соціальних блоках транслюватиметься інформація від громадян, органів самоврядування, громадських організацій, благодійних фондів, МНС, СБУ, ДПІ, РЕМ, УЕГГ, комунальних підприємств та інших організацій, повідомлення яких не містить комерційної складової та особливо цінні для громади.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.