Головна Коротко Внесли зміни до бюджету на позачерговій сесії Жовківської районної ради

Внесли зміни до бюджету на позачерговій сесії Жовківської районної ради

248
0

27 квітня у залі засідань депутати районної ради зібрались на позачергову 12-ту сесію VII демократичного скликання. Голова Жовківської районної ради Роман Горбань привітав уродиннинів, які святкували день народження у міжсесійний період.

Тридцятьма двома голосами районних обранців прийнято порядок денний, у якому передбачено для розгляду чотири питання. Про внесення змін до районного бюджету Жовківського району на 2017 рік доповіла Галина Вус — начальник фінансового управління Жовківської РДА. Враховуючи наказ Міністерства фінансів України від 14.02.2017 р. № 135, відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, депутати райради проголосували за внесення змін до рішення сесії Жовківської районної ради від 30 грудня 2016 року №2 «Про уточнений районний бюджет Жовківського району на 2017 рік».

Виконувач обов’язків керівника відділу Держгеокадастру у Жовківському районі Олег Василенко ознайомив депутатів із Програмою розвитку земельних відносин у Жовківському районі. Основною її метою є провадження державної політики, спрямованої на збалансоване забезпечення потреб населення і галузей економіки у земельних ресурсах; раціональне використання та охорону земель; здійснення організаційних та економічних заходів щодо відтворення й підвищення родючості земель; збереження ландшафтного і біологічного різноманіття.

Голова Жовківської РДА Надія Щур прибула на сесію після поїздки у Червоноград. Вона проінформувала про результативне вирішення питання вивезення ТПВ. Червоноградська міська рада погодилась на платній основі тимчасово приймати визначений обсяг нашого сміття. Надалі треба вирішувати питання складування ТПВ. Жоден населений пункт Жовківщини не погоджується тимчасово приймати  сміття. Свої думки і пропозиції висловлювали депутати З. Яворівський, М. Кожушко, І. Муравський та ін.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.