Головна Коротко Вода — джерело життя

Вода — джерело життя

232
0

Цього  року відзначення Всесвітнього дня води проходить під  гаслом «Вода та  робота». Це дає можливість  нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища  і  розвитку суспільства та підвищити розуміння важливості збереження екологічно чистого стану водних   ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності людини.

Нам  усім потрібно  пам'ятати,  що водні  ресурси   теж  вичерпні. Втручання людини завдає їм непоправної шкоди та є фактором забруднення  води. Викидання  відходів у водойми та річки погіршує якість води, руйнує екосистеми.

Одним  із  заходів   захисту  від  забруднення  малих річок  та  водойм є створення водоохоронних зон, у межах яких виділяють зони суворого обмеження господарської діяльності  людини.

Колектив Жовківського управління водного господарства  звертається до голів органів місцевого самоврядування, керівників підприємств різних форм власності з проханням бережливо ставитися до наявних водних ресурсів Жовківського району з метою покращення екологічної  ситуації в нашому регіоні, а також держави загалом.

Враховуючи те, що розпочинається місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля, просимо населення району взяти активну участь у розчистці  річок, каналів, водойм, джерел від побутового сміття та інших продуктів життєдіяльності з ціллю покращення екологічного  стану водних об'єктів і з пристойним виглядом наших теренів   зустріти свято Воскресіння Христового.

О.О Бранець, провідний  інженер відділу водних ресурсів Жовківського УВГ.