Головна Культура 29 і 30 квітня жителів Львівщини запрошують на Lviv Jazz Days 2023

29 і 30 квітня жителів Львівщини запрошують на Lviv Jazz Days 2023

90
0

Мистецькі події відбуватимуться у Львові та Дрогобичі.

30 квітня усі джазомани світу відзначають Міжнародний день джазу.

Цей день об’єднує музикантів та фанатів цього музичного стилю в усьому світі. Відзначається він з 2011 року та був започаткований ЮНЕСКО, адже джаз називають не лише музикою, а способом життя!

Львів, як найбільш джазове місто України, традиційно приєднується до святкування цієї дати. Впродовж двох днів, 29 та 30 квітня, кращі джазові виконавці України даруватимуть виняткову музику та блискучу живу гру для всіх поціновувачів справжнього джазу!

29 квітня о 15:00 розпочнеться «JAZZ JAM DAY» у Львівському фаховому музичному коледжі ім. С. П. Людкевича, а о 19:00 у «Дзизі» великий джем-сейшн з топовими музикантами України. Джазові події також відбудуться ще у трьох львівських локаціях, які стануть відомими ближче до фестивалю. Тож організатори запрошують слідкувати за анонсами на офіційних сторінках у соцмережах, щоб не пропустити концерт улюблених джазменів.

Насиченою буде неділя 30 квітня. Детально про програму:

«Джазовий марафон 30 квітня розпочне Lyudkevych Symphony Orchestra знаменитою «Рапсодією в стилі блюз», яка вже майже сто років залишається одним із найбільш популярних творів на перетині класики і джазу. Продовжить марафон найстаріший у Львові джазовий колектив – Dixieland Band «Medicus.

Окремою частиною концертної програми стане проєкт «Академії джазу». Участь у ньому візьмуть легендарний український джазмен Ігор Закус разом із студентами і резидентами Київської муніципальної академії музики ім. Р. Глієра. Ще одним учасником буде Usein Bekirov Jazz Project, номінований на премію «Греммі», який виступить у супроводі музикантів-викладачів кафедри джазу та популярної музики Львівської музичної академії імені М. В. Лисенка, а також біг-бенд Академії «Lviv Jazz Orchestra», – розповідають організатори VINIL Concert Agency.

Програма Lviv Jazz Days 2023:

29 квітня, 5 різних локацій Львова
15:00 – Львівський музичний коледж ім. Людкевича
JAZZ JAM DAY
Lyudkevych Jazz Orchestra

19:00 – Дзига
JAM SESSION від топових українських джазменів

Вхід вільний!

30 квітня | 15:00
Дрогобич, Площа Ринок
Лабораторія Джазу
Художній керівник – Ярослав Проців
Вхід вільний!

30 квітня | 18:00
Львівська національна філармонія
GRAND GALA CONCERT
Lyudkevych Symphony Orchestra
Igor Zakus feat Glier Akademy
Medicus
FIJI Band
Usein Bekirov Jazz Project
Big Band Lviv Jazz Orchestra
Квитки: https://bit.ly/3Ladgjf