Головна Політика Асоціація місцевих рад “Ради Львівщини” домовилися про співпрацю з Львівським національним університетом...

Асоціація місцевих рад “Ради Львівщини” домовилися про співпрацю з Львівським національним університетом ім. Івана Франка

122
0

24 квітня, Асоціація місцевих рад “Ради Львівщини” та Львівський національний університет  імені Івана Франка підписали меморандум про співпрацю.

Як розповів виконавчий директор Асоціації Данило Сороковий, в рамках спільної подальшої роботи проводиметься інтенсивний курс Next Generation Public Leaders, який допомагатиме студентам у засвоєнні теоретичних знань на основі практичних навичок та стажування в територіальних громадах.
Отримані  практичні навички стануть незамінними під час подальшого навчання чи майбутнього працевлаштування.

Інтенсивний курс навчання триватиме до 28 квітня. Цільовою аудиторією події є студенти Факультету управління фінансами та бізнесу кафедри Економіки та публічного управління спеціальності Публічне управління та адміністрування та загалом усі, хто зацікавлений та бажає бути діячем змін у нашій країні. Саме тут усі учасники матимуть чудову можливість обговорити практичні кейси з кращими фахівцями та практиками у галузі публічного управління та адміністрування і прокачати свої hard skills; продемонструвати свої можливості перед потенційним роботодавцем; познайомитися із таким ж активними та цілеспрямованими людьми.