Головна Культура Львів майорітиме музикою: 21 червня відбудеться дванадцяте Свято Музики

Львів майорітиме музикою: 21 червня відбудеться дванадцяте Свято Музики

17
0

Щороку Львів стає частиною світової події, до якої приєднуються представники з п’яти континентів, 120 країн та понад 1000 міст.

Львів перетвориться на справжній музичний центр вже 21 червня, адже відбудеться дванадцяте Свято Музики. Щороку Львів стає частиною світової події, до якої приєднуються представники з п’яти континентів, 120 країн та понад 1000 міст. У день літнього сонцестояння фестиваль Свято музики у Львові об’єднує аматорів та професіоналів на сценах по всьому місту –  від Левандівки до Сихова, від Личакова до Підзамче.

Цього року до фестивалю доєднались майже 100 музикантів, серед яких будуть «Пиріг і Батіг», «NAZVA», «Мертвий Півень», «Мія Рамарі», «INSO-Lviv» та інші гурти.

Цьогоріч доєднались і заклади культури обласного підпорядкування, зокрема:  Дім Франка, Львівська обласна бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука.

З повною програмою і локаціями можна ознайомитись тут: Програма свята музики у Львові 2024 – Львів

Свято музики у Львові відбувається за ініціативи ГО «Локальна культурна підтримка». Його реалізують за підтримки Львівської міської ради, Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА та ЗМІН у межах сталого партнерства.