Головна Культура «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», – Марина Попатенко

«Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», – Марина Попатенко

138
0

У Львові стартував Всеукраїнський форум молодіжних центрів, який зібрав з різних регіонів України працівників структурних підрозділів у сфері молодіжної політики державних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та молодіжних центрів. Форум є платформою для обміну досвідом серед учасників.

Співорганізатором Форуму є Міністерство молоді та спорту України, від імені якого учасників привітала заступниця Міністра Марина Попатенко.

«Дуже приємно, що тут зібралися «динозаври» молодіжної роботи, які дуже багато часу системно приділяють роботі в молодіжній сфері, розвитку молодіжних центрів, і які вміють заряджати молодь у своїй громаді. Прийнято закон і багато нормативних документів, які дають платформу, для того, щоб ця система працювала. Ми маємо разом напрацьовувати спільне стратегічне бачення, куди має рухатися молодіжна політика і як мають працювати молодіжні центри.

Наша робота спрямована на те, щоб в кожній області з’явився обласний молодіжний центр. І Львівщина показує чудовий приклад, коли з обласного бюджету, у спільній роботі з обласною радою, виділені ресурси на те, щоб розвивати мережу молодіжних центрів у всій області. Приклад такої співпраці може бути імплементований в нову нормативну базу, яку ми будемо напрацьовувати», – зазначила Марина Попатенко.

Окрім того, за докладання зусиль до творення молодіжної політики у Львівській області, реалізацію молодіжних заходів та проєктів заступниця Міністра відзначила нагородами працівників у сфері культури та молодіжної політики Пустомитівської та Дрогобицької міських  рад, Львівського обласного та Стрийського молодіжних центрів.

Учасники форуму попрацюють у групах, візьмуть участь в освітніх сесіях та обговореннях щодо нормативно-правової діяльності молодіжних центрів, менеджменту, тайм-менеджменту, комплексного розв’язання проблемних ситуацій та уміння ухвалювати рішення. Обговорення відбувається за інноваційною інтерактивною методикою CivicLab від проєкту Ради Європи “Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні”. Такі заходи сприятимуть посиленню ефективної діяльності молодіжних центрів, підвищенню рівня знань щодо управління в їх менеджерів та керівників.

«Молодіжному середовищу по всій Україні і, зокрема, на Львівщині, притаманне чудове гасло: «Нічого про молодь без молоді»!, – це і про проведення масових заходів, і про напрацювання нормативно-правових актів.

Нехай ці дні Форуму для кожного з вас стануть відкриттям – в знайомствах, комунікації, і, звісно, в тих напрацюваннях, які ви запропонуєте парламенту на розгляд, для того, щоб вносити зміни, які будуть не заради змін, а заради того, щоб молодь відчувала себе в державі більш впевненіше і більш стабільно», – сказав у своєму вітальному слові начальник управління молоді і спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Форум триває три дні – з 28 по 30 жовтня. Вчора учасники форуму знайомилися з роботою молодіжних центрів Львова, а сьогодні і завтра працюватимуть у форматі обговорень. Його організаторами є Міністерство молоді та спорту, управління молоді та спорту ЛОДА, державна установа «Всеукраїнський молодіжний центр», громадська спілка «Асоціація молодіжних центрів України».

Захід проводиться з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних норм.

«Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко «Львівщина показує чудовий приклад розвитку мережі молодіжних центрів», - Марина Попатенко