Головна Політика «Після реконструкції стадіону у Сокалі з’явиться один з найсучасніших мультиспортивних комплексів в...

«Після реконструкції стадіону у Сокалі з’явиться один з найсучасніших мультиспортивних комплексів в області», – Роман Хім‘як

131
0

У Сокалі триває реконструкція стадіону «Сокіл».  Цьогоріч роботи на об’єкті  фінансуються коштом Державного фонду регіонального розвитку у межах програми  «Велике Будівництво» та обласного бюджету в рамках Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Загальна вартість реконструкції – близько 30 мільйонів гривень.

Зараз тут тривають роботи в адміністративному корпусі, спорудження трибун, облаштування бігових доріжок, встановлення системи автоматизованого поливу поля. Поруч з легкоатлетичним ядром стадіону встановлюють якісні антивандальні тренажери для різних груп м‘язів. Триває будівництво майданчика з штучним покриттям.

«Після реконструкції стадіону «Сокіл» у Сокалі з’явиться один з найсучасніших мультиспортивних комплексів в області. Торік тут ми завершили облаштування майданчика для ігрових видів спорту з поліуретановим покриттям. А ще громада має амбітні і цілком реалістичні плани щодо побудови неподалік басейну. Сокальська громада одна з найбільших в області, тож поява тут такого комплексу цілком закономірна. Важливо, що є бажання і розуміння цінності такого комплексу», – зауважує керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, який вчора оглянув хід реконструкції стадіону.

Нагадаємо, цьогоріч у межах обласної програми фізичної культури та спорту реконструюють 3 стадіони. Окрім Сокаля, роботи тривають у Стрию та Мостиськах.

«Після реконструкції стадіону у Сокалі з’явиться один з найсучасніших мультиспортивних комплексів в області», – Роман Хім‘як