Головна Культура Львівщину відвідає легендарний американський танцювальний колектив ‘StepAfrika!’

Львівщину відвідає легендарний американський танцювальний колектив ‘StepAfrika!’

241
0

24-26 квітня місто Львів вперше відвідає легендарний американський танцювальний колектив “StepAfrika!”. Цей візит відбудеться в межах гастрольного туру по Україні американських зірок та охопить три міста – Ужгород, Івано-Франківськ та Львів.

Зазначимо, що гастролі “StepAfrica!” відбудуться за програмою культурних заходів Посольства Сполучених Штатів Америки.

Нагадаємо, “StepAfrika!” – це перший професійний танцювальний колектив в світі, який знайомить глядача з унікальною афро-американською традицією степінгу. Кожен їх виступ – це вибухова динаміка, характер, темперамент і колорит. Їхня команда входить в першу десятку кращих афро-американських танцювальних колективів США.

Організатори гастролей відзначають, що головне завдання такої міжнародної програми, яку продемонструють зіркові гості – познайомити глядачів з американським танцювальним мистецтвом, а головне – поглибити зв’язки і взаєморозуміння між народами України і США.

В межах свого візиту на Львівщину “StepAfrika!” не тільки виступить на сцені, учасники колективу проведуть безкоштовні інклюзивні майстер-класи, відвідають дитячі будинки. Також вони планують взяти участь в танцювальному джемі з місцевими музикантами і влаштувати флеш-моби на центральних площах міста.

Із детальною програмою можна ознайомитися тут.