Головна Політика Позачергова 31-а сесія Жовківської районної ради VII-ого демократичного скликання

Позачергова 31-а сесія Жовківської районної ради VII-ого демократичного скликання

313
0

23 квітня в сесійній залі розпочала роботу позачергова 31-ша сесія Жовківської районної ради VII-ого демократичного скликання.

Участь у роботі сесії взяли голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, голови місцевих рад.

На розгляд позачергової 31-ої сесії Жовківської районної ради VII-ого демократичного скликання були винесені наступні питання:

1.Про порядок денний позачергової 31-ої сесії Жовківської районної ради VII-ого демократичного скликання.

2.Про внесення змін до районного бюджету Жовківського району на 2019 рік.

3.Про надання згоди на списання з балансу обладнання та основних засобів (будинки, споруди виробничо-господарського призначення, які обліковуються за закладами освіти району та перебувають в неробочому і непридатному для використання стані).

4.Про внесення змін до Програми «Соціальна підтримка учасників АТО, членів сімей загиблих учасників АТО, Героя Небесної Сотні, важкохворих громадян та інших категорій населення на 2019 рік».

Позачергова 31-а сесія Жовківської районної ради VII-ого демократичного скликання

5.Про затвердження Цільової районної програми «Молодь Жовківщини» на виконання централізованих програм та заходів сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації на 2019 рік в новій редакції.

6.Про встановлення пільгової оплати для окремих категорій учнів шкіл естетичного виховання дітей Жовківської, Дублянської школи мистецтв,Рава-Руської дитячої музичної школи, підпорядкованих відділу культури та туризму Жовківської РДА

7.Про надання дозволу на відкриття бібліотеки-філії Жовківської районної централізованої бібліотечної системи у с.Зашків Жовківського району.

8.Про затвердження угоди, укладеної між Жовківською районною радою та Яворівською районною радою про передачу видатків на утримання установ охорони здоров’я Яворівського району на 2019 рік.

8. Про внесення змін до районного бюджету Жовківського району на 2019 рік.