Головна Культура На Жовківщині розпочав свою роботу гурток Української національної скаутської організації «Пласт»

На Жовківщині розпочав свою роботу гурток Української національної скаутської організації «Пласт»

888
0

Організація, яка формує дитину, як особистість

Цією організацією є “Пласт”. Для досягнення виховних цілей «Пласт» застосовує власну унікальну методику виховання, основні принципи якої полягають у добровільності членства в організації, вихованні і навчанні через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, гуртковій системі самоорганізації, заохоченні ініціативи і самоврядування, пізнанні природи і житті серед природи.

Нещодавно на базі Жовківського центру творчості розпочав свою роботу ще один гурток Української національної скаутської організації «Пласт». Ініціатором і керівником є Ігор Полуситок, учитель історії. Як зізнався нам пан Ігор, започаткування в м. Жовкві такого гуртка — це його мрія. Мрія з дитинства. Сьогодні гурток відвідує 12 дітей. Дві дівчинки і десять хлопчиків. Діти вибрали собі вже назву — «Нескорені». За три місяці діяльності діти пройшли вже школу перебування на природі, були учасниками велопробігу, приуроченого Покрову Пресвятої Богородиці тощо.

«На мою думку, сьогодні патріотичне виховання молоді має бути в пріоритеті. Адже «Пласт» виховує всебічно. Це можливість вирости і навчитися бути корисним для суспільства і громади», — так вважає вчитель. Його думку поділяють і батьки, діти яких відвідують гурток. Заняття проходять два рази у тиждень. Отож усіх, хто має бажання пізнати ази скаутства, радо чекають у Жовківському ЦТ.

Зоряна ГУМНИЦЬКА