Головна Коротко У приміщенні сільської ради відкрито аптечний пункт

У приміщенні сільської ради відкрито аптечний пункт

1050
0

Сільрада і аптека — поруч

Нещодавно вагома подія відбулась у Лаврикові. У приміщенні сільської ради відкрито аптечний пункт.

Зі слів сільського голови Михайла Жука, ідея відкриття аптеки у селі виникла вже давно. Адже, щоб придбати ліки, лавриківцям потрібно їхати до Магерова чи Добросина. Особливо складно це людям старшого віку.

Власником аптечного пункту є ФОП Тріщ Володимир Ярославович. Попередні витрати щодо відкриття взяла на себе сільська рада. А це — ремонт приміщення, встановлення вікон, дверей, пандуса, заміна електропроводки. І хоча було витрачено чималі кошти, Михайло Жук радіє, що сьогодні його односельчани зможуть на місці придбати ліки.

Освячення аптеки та благословення здійснив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Іван Збишко.

Як зазначила завідувач аптечного пункту Христина Домінік, на відкриття зійшлось чимало людей. Кожен відвідувач отримав солодкий подарунок, а малечу потішили повітряними кульками.

Окрім ліків, в аптеці є у наявності засоби гігієни, дитяче харчування, косметика. Також тут можна придбати ліки на замовлення, асортимент яких розширюється згідно з потребами клієнтів. Сьогодні найчастішими відвідувачами є діти, які з радістю смакують солодкими вітамінами. Обслуговують клієнтів Христина Домінік та фармацевт Христина Думич, які завжди запропонують якісні медичні  препарати.

Аптечний пункт працює щоденно, крім неділі, з 9. 00 год. до 17.00 год. 

Наш кореспондент