Головна Культура Не лише культурний фронт: Львівська національна філармонія імені М. Скорика долучається до...

Не лише культурний фронт: Львівська національна філармонія імені М. Скорика долучається до благодійних та волонтерських ініціатив

147
0

З перших днів війни Львівська національна філармонія імені М. Скорика активно долучається до благодійних та волонтерських ініціатив.

Усі, хто мав можливість відвідати філармонійні події після 24 лютого, міг побачити у фоє та Концертному залі Людкевича чимало коробок із гуманітарною допомогою. Починаючи з перших днів повномасштабного російського вторгнення філармонія стала гуманітарним штабом, куди приносили та привозили допомогу з різних куточків світу та звідки вона відправлялась на фронт.

Також у перші тижні на філармонійному фасаді можна було зауважити плакати із результатами (своєрідними звітами) насиченої та невтомної роботи команди штабу.

Згодом до цієї діяльності додалися спочатку невеликі камерні, а згодом – великі симфонічні концерти проєкту «Музи не мовчать». Події цього проєкту були спрямовані на допомогу музикантам, які залишились в Україні та постраждали від російського вторгнення.

Логічним продовженням цієї тенденції стала 41. едиція Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози», лозунгом якого став девіз «Українські музи не мовчать». 11 подій фестивалю можна переглянути онлайн у різних куточках світу та за бажанням пожертвувати кошти на підтримку українським музикантам. Водночас кошти від продажу квитків передадуть на потреби Збройних сил України.

Серед артистів та працівників Львівської філармонії є ті, які пішли захищати Україну зі зброєю в руках. Для них теж організовували збори коштів на потреби їх підрозділів. Про такі ініціативи філармонія розповідає на офіційних сторінках установи у соціальних мережах.

Також Львівська філармонія допомагає різним благодійним організаціям та військовим частинам безпосередньо фінансово. Зокрема, остання пожертва була спрямована Громадській організації «Родин полеглих Героїв Львівщини» та 103-ій Окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ:

«Громадська організація «Родин полеглих Героїв Львівщини» та 103-тя Окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ, висловлюють Вам щиру вдячність і сердечну подяку за надання фінансової підтримки для забезпечення потреб бригади. Сьогодні всі ми волонтери та своєю працею допомагаємо у важкому протистоянні нашого народу проти російських загарбників. Працюємо далі та наближаємо нашу перемогу над ворогом!» – йдеться в тексті подяки.

У цей складний для України час важливо робити усе, що є у наших силах: віддано і професійно робити свою роботу та активно допомагати нашим Захисникам. Лише так ми можемо наблизити таку очікувану Перемогу над ворогом!