Головна Культура Відбувся гала-концерт переможців районного конкурсу Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої, Україно»

Відбувся гала-концерт переможців районного конкурсу Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої, Україно»

412
0

Україна багата талановитими людьми, що своєю працею звеличують її. Це композитори і вчені, літератори і художники, співаки та інженери… І привели їх до вершин слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії. 

Саме їм, найталановитішим, найголосистішим, неповторним, оригінальним, у районному Народному домі звучало найбільше овацій та оплесків під час гала-концерту переможців районного конкурсу Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої, Україно».

Україно, люба! Розцвітати будеш,

Бо твої таланти золоті ростуть!

Наче квіти красні, ці маленькі люди

На твоєму полі, глянь, уже цвітуть, — такими віршованими рядками розпочала концерт ведуча Ірина Чурій, директор Жовківського ЦТ, який продовжив керівник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль.

Щороку, фестиваль «Талановитих і обдарованих дітей» відкриває нові юні обдарування, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти. Полонили зір та слух у вигляді співанково-танцювального дійства хоровий колектив, вокальний ансамбль «Мажоринки» Жовківської ЗОШ № 1 (керівник Віра Горбова, акомпонувала Марія Демків); вокальний ансамбль, колектив народного танцю «Веселі тупотушки», колектив сучасного танцю «Ексклюзив» Рава-Руського МБДЮТ (Ольга Милькус, Ольга Гнідець, Роман Жолобко); колектив бального танцю «Стиль», вокальний ансамбль «Ля» НВС, вокальний ансамбль «Сі» НВС, колектив народного танцю «Перлинка», фольклорний колектив Жовківського РЦДЮТ (Наталія Конопка, Вікторія Кирилюк, Мар’яна Бранець); вокальний ансамбль Замочківської ЗОШ (Богдан Коцько); вокальний ансамбль «Консонанс» Дублянської ЗОШ (Леся Бінерт); колектив народного танцю «Іскринка», фольклорний колектив, вокальний ансамбль Рава-Руської ЗОШ-інтернат (Ярина Грень, Надія Панечко, Петро Ярмола); солістка колективу сучасного танцю Куликівської ЗОШ (Оксана Смаченко); хоровий колектив, вокальний ансамбль Потелицької ЗОШ (Михайло Рошко); колектив народного танцю «Цвіт України»  В. Грибовицької ЗОШ (Галина Красько); вокальний ансамбль «Веселинка» Жовківської ЗОШ № 3 (Марія Закус); колектив народного танцю «Намисто України» Дорошівської ЗОШ (Галина Красько); вокальний ансамбль Волицької ЗОШ (Любов Мельник); вокальний ансамбль «Гармонія» НВК «Рава-Руська школа-гімназія» (Наталія Чорній) та фольклорний колектив Грядівської ЗОШ (Зоряна Мізерник). Тетяна Кобрин – автор музики до пісні «Веснянки» (Зашківська ЗОШ).

Доповнили та збагатили вечір нагородження  грамотами та призовими купонами як колективи, так і керівників з рук почесних гостей – голови Жовківської районної ради Тадея Швая, голови комісії з питань освіти Жовківської районної ради Ірини Кіянки, заступника голови районної ради Богдана Юрдиги та директора ІМЦО Богдани Кочут, керівника відділу освіти Михайла Коваля та головного спеціаліста відділу освіти Галини Васьків.

Сьогодні творчі перемоги та здобутки здібної молоді – це перемоги усіх: і батьків, і педагогів, і дітей. Адже життя складається не з великих жертв і великого поклику, а з маленьких часточок – посмішок, добрих справ, щоденних обов’язків, які зберігають душевний спокій і продовжують молодість. 

Калейдоскоп дитячих талантів доповнили переможці з декоративно-ужиткового мистецтва в номінаціях: «Плетіння з природніх матеріалів» — Василь Пилипець (Замківська ЗОШ, Надія Ковальчук); «Український народний одяг» — Марія Кулеша, Мар’яна Євуш, Світлана Дмитрієва (Рава-Руський МБДЮТ, Леся Карпа), Уляна Козар (Купичвільська ЗОШ, Надія Лозинська), Оксана Ветлинець (Куликівська ЗОШ, Ніна Даниляк); «Писанкарство» – Остап Турій (Рава-Руська ЗОШ-інтернат, Іванна Турій), Софія Шмиг (Дублянська ЗОШ, Надія Якимчук), Ірина Наконечна (Рава-Руська ЗОШ № 1, Ірина Дячок), Наталія Голод (Боянецька ЗОШ, Анісія Лагоцька);  «Гердан, силянка» — Марія Мацелко (Рава-Руська ЗОШ-інтернат, Оксана Грицишин), Вікторія Войтович та Лілія Гавронська (Жовківський РЦДЮТ, Ольга Попович), Василина Смалюх (Магерівська ЗОШ, Галина Сиплива), Зоряна Панас (Рава-Руська МБДЮТ, Віра Карачун); «Художня обробка деревини» — Дмитро Грицак (Рава-Руська ЗОШ № 2, Ярослав Ковальовський); «Кераміка» – Артур Гринюка (Рава-Руська школа-гімназія, Уляна Шумило), Орися Купецька (Боянецька ЗОШ, Ольга Бурко), Святослав Грицак (Рава-Руська ЗОШ-інтернат, Василь Грицак); «Українська народна вишивка» — Юлія Думич (Замківська ЗОШ, Надія Ковальчук), Катерина Пилипець (Кам’яногірська ЗОШ, Леся Нижник), Юліана Мірик (Жовківська ЗОШ № 1, Наталія Яцев); «Ткацтво, килимарство» — Софія Чобіт та Світлана Головенко (Рава-Руський МБДЮТ, Леся Карпа), Юлія Грицак (Рава-Руська ЗОШ-інтернат, Наталія Павлик).

Уся програма пройшла мовби на єдиному подиху. Глядачам було подано увесь спектр тієї щедрої мистецької палітри, яка щодень озивається звуковим різнобарв’ям  у шкільних класах. 

Щасливі діти живуть в Україні,

Усмішки наші, як птиці стрімкі,

Запам’ятайте це віднині:

На Україні всі діти — зірки!

Зоряна ГУМНИЦЬКА.