Головна Культура Учні з Жовківщини побували на Дні святого Миколая у Будинку дитини у...

Учні з Жовківщини побували на Дні святого Миколая у Будинку дитини у Львові

312
0

Із добром і любов’ю до серця дитини

Кожна дитина, без винятку, заслуговує на любов і підтримку з боку дорослих. За задумом  Божим кожен з нас отримує перші знання про світ, про життя у ньому через найближчих людей – батьків. Усі ми родом з дитинства. У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про сімейні свята. Ці спогади залишаються з нами впродовж усього життя. Важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовились батьки. Безпорадна крихітка залишається  наодинці  із жорстоким навколишнім світом, у якому так мало любові, турботи і безпеки. На жаль, кілька тисяч українських дітей позбавлені батьківської любові… Апостол вчить нас, що «чиста й непорочна побожність перед Богом така: зглянутися над сиротами і вдовами…» ( Якова 1.27)

День Святого Миколая – це одне з найулюбленіших свят дітей та чудова нагода відповісти добром на добро. Для багатьох з нас уже стало гарною традицією проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

20 грудня, в рамках діючого шкільного проєкту «З Добром і Любов’ю», відбулася благодійна поїздка учнів 3 класу (вчителі У.Т. Воробець та Т.В Кураш.) та учнів 9 класу (вчитель Г.М. Васьків) Великогрибовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів до дітей у  Будинок дитини № 1 м. Львова.

Приємно, коли робиш добру справу, адже немає нічого щирішого, аніж дитяча радість. Загалом 32 дітей, вихованців дитячого будинку № 1,  побували на веселій і  захопливій різдвяній виставі, яку підготували учні 3 класу Великогрибовицької школи під керівництвом вчителя У. Т. Воробець. До діточок із привітаннями  та щирими побажаннями здоров’я, миру і добра звернулись учні 9 класу та вчитель української мови і літератури Г.М. Васьків. Враження у дітей були справді неймовірні! Директор Будинку № 1 п. Галина Качановська зазначила, що «дуже приємно, що в такий складний час  є люди, яким небайдужа доля дітей».

Уже традиційними у нашій школі  стали різдвяні ярмарки, кошти  з яких ідуть на благодійність. Саме  після такого ярмарку і виникла ідея відвідати  діточок, які позбавлені батьківської любові та опіки. Директору дитячого будинку № 1 м. Львова було передано  від Великогрибовицької школи благодійну допомогу, солодощі, ігри та одяг  для малечі.  Галина Качановська, директор дитячого будинку №1, висловила щиру по-дяку за вагомий благодійний внесок директору школи Г. В. Макогін.

Сповнені радістю діти, разом зі Святим Миколаєм, співали, спілкувалися, розказували вірші, водили танок. Їм було даровано  багато людського тепла, добра, радості. Бо ж усім відомо, діти – найдорожче наше багатство!

Наша поїздка відбулася за сприяння депутата Львівської обласної ради А. Думи, який люб’язно погодився надати безкоштовно автобус для поїздки у сиротинець. Велика подяка батькам учнів 3 класу, які в особливий спосіб долучились до акції.

Повернулись додому втомлені, але з цілим багажем  розповідей та вражень. Спогади залишаться у дітей назавжди.  Дуже приємно, що спільними зусиллями  ми змогли принести малечі радість. Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. Цього року діти ще раз переконались, що дива трапляються.

Галина ВАСЬКІВ,

заступник директора з НВР, заступник голови комісії

з освіти та науки Громадської ради при Львівській ОДА