Головна Культура Ювілейний всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль «Сурми звитяги»

Ювілейний всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль «Сурми звитяги»

399
0

Вихованці народної вокальної студії Вікторії Кирилюк Жовківського центру творчості взяли участь у ювілейному всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі  «Сурми звитяги». Фестивалю виповнилося 15 років, а жовківські вокалісти уже 9 разів поспіль здобували перемогу.

Завжди це дійство супроводжується особливими приготуваннями. Щороку Вікторія Кирилюк пише власні пісні для цього фестивалю. Цього разу народна вокальна студія представила свої таланти у номінації «Хорові колективи». Вона посіла 2-гу сходинку з піснею «Небесна сотня… Тільки щоб недаремно!». Ця пісня на сцені Львівського театру опери та балету імені Соломії Крушельницької зворушила глядачів до сліз.

Символічною є мета проведення фестивалю «Сурми звитяги». Адже організатори прагнуть виховати справжніх патріотів. За словами керівника народної вокальної студії, діти не просто виступають на сцені, а занурюються в українську історію, переймаються проблемами та образами, які зринають у текстах пісень. Не лише з дитячих уст лунають пісні, а й їхні щирі серця відтворюють сакральний зміст, який часто дорослі не можуть помітити.

Оля Попруженко, керівник гуртка «Юний журналіст» Жовківського центру творчості.