Головна Листи Автошкола для людей з інвалідністю: які документи необхідні та куди звертатись на...

Автошкола для людей з інвалідністю: які документи необхідні та куди звертатись на Львівщині

107
0

Це унікальні школи, які реалізовані МВС України в межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

На Львівщині перша така автошкола запрацювала на базі Львівського державного університету внутрішніх справ у сервісному центрі МВС 4649 за адресою: село Зимна Вода, вул. Городоцька, 16. Детальніше – https://loda.gov.ua/news/71755

Автошколи для людей з інвалідністю покликані створити рівні можливості для кожного, хто бажає навчитися кермувати автомобілем – надаючи цілісну та якісну державну послугу. Тут ви можете отримати послуги з вивчення теорії та здобути практичні навички водіння автомобіля; скласти теоретичний та практичний іспити – після чого отримати посвідчення водія. А за потреби, перенавчитися / отримати навички керування автомобілем з ручним керуванням.

«Якщо ви хочете отримати нові навички і брати від життя максимум – приходьте навчатися в Автошколи для осіб з інвалідністю. Тут потурбувались про доступність навчання для всіх. В Автошколах знайдуть підхід до кожного, щоб ви могли отримати якісні та доступні послуги. Якщо ви не можете приїжджати на очні заняття – є можливість вчитися онлайн. А на практичні заняття вам таки доведеться приїхати, але за вашим бажанням графік може бути гнучким», – зауважили в Міністерстві внутрішніх справ.

Наші переваги:

 • сертифіковані та спеціально розроблені навчальні програми, адаптовані до потреб осіб з інвалідністю;
 • сертифіковані та сучасні учбові автомобілі з ручним керуванням;
 • навчання і складання іспитів в інклюзивних приміщеннях;
 • досвідчені викладачі, які зрозуміють та допоможуть;
 • можливість індивідуального навчання за зручним графіком.

В автошколах для людей з інвалідністю є можливість навчатися як індивідуально, так і у складі змішаних інклюзивних груп, які об’єднують як осіб з інвалідністю, так і без інвалідності. Усього на навчання майбутніх водіїв з інвалідністю виділяють 11 тижнів, з яких 4 тижні це теорія та 7 – практика. В одній групі буде не більше ніж 30 осіб.

До речі, за вашим бажанням ви можете призупинити навчання і продовжити його пізніше з того місця, де ви закінчили. Щоб стати слухачем Автошколи для осіб з інвалідністю – не потрібно нічого особливого. Як і в будь-яку автошколу ви просто подаєте заявку та медичні документи.

Етапи для вступу в Автошколу:

 • пройдіть медико-соціальну комісію та отримайте довідку про причину та групу інвалідності;
 • пройдіть медичний огляд та отримайте довідку про можливість керувати Т/С;
 • виберіть Автошколу для теоретичної та практичної підготовки;
 • подайте до навчального закладу необхідний пакет документів: заяву на ім’я директора автошколи; копію паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство чи спеціальний статус; копію одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або повідомлення про відмову від його прийняття; медичну довідку, кольорову фотографію
  3,5 х 4,5 см.

Автошколи для осіб з інвалідністю працюють і приймають охочих у п’яти регіонах України (Київська область, Львівська область, Хмельницька область, Кіровоградська область, Дніпропетровська область).

Записуйтесь на навчання й отримуйте послуги з водіння зручно та доступно за адресою:

Львівський державний університет внутрішніх справ. Львівська область,
м. Львів, вул. М. Кривоноса, 1. Телефони для довідок: (032)261-57-01; (067) 407-42-88;(067) 924-04-24