Головна Листи На Львівщині запрацює нова свердловина: початковий дебіт нафти понад 24 тонни на...

На Львівщині запрацює нова свердловина: початковий дебіт нафти понад 24 тонни на добу

164
0

Експлуатувати її планують не менше 15 років.

Львівщина продовжує зміцнювати енергетичну безпеку України. ПАТ «Укрнафта» проводить буріння нафтової свердловини №105 на Верхньомасловецькому  родовищі Львівської області. Ввести в експлуатацію планують у серпні цього року. Очікують, що початковий дебіт нафти складе 24,3 тонни на добу, а свердловина експлуатуватиметься не менше 15 років.

Зазначимо, що роботи розпочали раніше запланованого графіку і станом на сьогодні свердловина пробурена на 1084 із 2212 метрів.

«На території області постійно проводять заходи із нарощення видобутку вуглеводнів. Навіть в умовах повномасштабної війни, Львівщина розвивається в економічному плані та нарощує видобуток нафти та газу загалом» – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства обласної військової адміністрації Богдан Кейван.

Довідково, за інформацією ПАТ «Укрнафта», вартість будівництва вищезазначеної свердловини складає 105 млн грн, а термін окупності – від 2 до 2,6 років. Загалом на Верхньомасловецькому родовищі збудують 4 нові свердловини у поточному році і ще 5 планують у 2024 році.