Головна Листи Біля Жовкви виявлено боєприпас часів Другої світової війни

Біля Жовкви виявлено боєприпас часів Другої світової війни

272
0

26 липня о 20:19 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в лісі поблизу м. Жовква на відстані 3,5 км від житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на боєприпас часів II Світової війни

На місце події було направлено оперативну групу Жовківського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області, працівники якої ідентифікували небезпечну знахідку, як 75-мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Ділянку було огороджено

За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні.

Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101» або місцеві органи влади.