Головна Цікаво Керамічна і цементно-піщана черепиця – що краще?

Керамічна і цементно-піщана черепиця – що краще?

188
0

Черепиця – це древній матеріал, що володіє високою якістю, довговічністю і стійкістю перед різними ушкодженнями. Вона застосовується для оформлення дахів на приватних будинках, дачах, державних будівлях, і є незамінною в своєму прояві. Найчастіше використовують керамічну і цементно-піщану черепицю, які за своїми властивостями і довговічності практично не відрізняються один від одного.

Плюси керамічної черепиці

Керамочерепіца використовується дуже часто, тому що вона легко встановлюється, витримує будь-які температурні перепади, не горить, не деформується під дією дощу або снігу. Її не потрібно регулярно очищати і оновлювати покриття, досить раз на рік проводити професійну обробку поверхні, продовжуючи терміни експлуатації на десятки років. Професіонали позитивно відгукуються про функціональність керамочерепіца і зручності роботи з нею, тому часто використовують при будівництві. Серед основних переваг, на які потрібно зробити акцент, виділяють:

  • Зручність при укладанні;
  • Підвищені шумоізоляційні властивості;
  • Екологічність і безпека матеріалу;
  • довговічність;
  • Гарне оформлення;
  • вогнестійкість;
  • Низька поглинання вологи;
  • Хороші вентиляційні властивості.

Зовні керамочерепіца представлена ​​темно-червоним або коричневим кольором, який не стирається з плином часу. Краса і насичений відтінок зберігається до 70 років, і відновлюється після щорічної профілактичної обробки або чищення.

Плюси цементно-піщаної черепиці

Цементно-піщана черепиця створюється з кварцового піску, цементу і натуральних пігментів, тому характеризується високою міцністю, функціональністю і практичністю на багато десятків років. Має гладку, блискучу поверхню, яка дещо відрізняється від керамочерепіца. Серед основних її переваг виділяють:

Висока стійкість до морозів;
Красива поверхню, яка не втрачає свій блиск;
Довговічність матеріалу;
Підвищені звукоізоляційні властивості;
Простота при монтажі та реконструкції;
Низький рівень теплопровідності;
Стійкість перед вітром;
Простота в догляді і очищення.

Переваг цементно-піщаної черепиці багато, докладно ознайомитися з ними можна безпосередньо при самій роботі. Вона не вислизає з рук, незважаючи на гладку поверхню і великі розміри. Легко встановлюється навіть у важкодоступні місця, ріжеться, не розсипається. Багато будівельників відзначають підвищену зручність при роботі з нею, а також повноцінну безпеку і стійкість безпосередньо для самої будівлі.