Головна Листи Через негоду на Львівщині без електрики 82 населені пункти: головне за добу...

Через негоду на Львівщині без електрики 82 населені пункти: головне за добу в області

113
0

Разом з тим, упродовж доби сповіщень про повітряну тривогу на Львівщині не було.

Через негоду на Львівщині станом на цю годину без електропостачання 82 населені пункти: 56 повністю та 26 частково. Над відновленням живлення працюють 23 бригади обленерго – 98 енергетиків, залучили 34 одиниці техніки.

«На сьогодні диспетчер енергосистеми довів нові ліміти споживання потужності для Львівщини. Вони закривають потреби нашої області на 60%. Якщо ці ліміти перевищити, доведеться застосовувати аварійні відключення», – розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Двома евакуаційними потягами до нас прибули ще 84 людини. Чотирма поїздами зі Львівської області у Перемишль вирушили 510 осіб.

На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 16 тисяч 46 людей. На в‘їзд – 17 тисяч 853. З них українців – 16 тисяч 878.

В Оброшинській, Белзькій та Івано-Франківській громадах Львівщини з’являться свої поліцейські офіцери. Вони проживатимуть в громадах та цілодобово надаватимуть місцевому населенню поліцейські послуги, забезпечуватимуть правопорядок та запобігатимуть правопорушенням. Детальніше за посиланням.

Сьогодні жителі Дрогобиччини можуть почути вибухи. Це пов’язано із тим, що фахівці будуть знищувати вибухонебезпечні предмети. Все під контролем.