Головна Листи Через Єдиний портал повідомлень викривачів: громадськість та працівники Львівської ОВА можуть розповісти...

Через Єдиний портал повідомлень викривачів: громадськість та працівники Львівської ОВА можуть розповісти про факти корупції

22
0

Відтепер через Єдиний портал повідомлень викривачів працівники обласної військової адміністрації та громадськість, яка долучена до її діяльності (серед них ГО, інші особи та організації, які беруть участь у передбачених законодавством процедурах (конкурси, закупівлі) тощо) можуть повідомляти про факти корупції, свідками яких вони стали. Портал забезпечує цілодобовий відкритий доступ для подання повідомлень як захищений внутрішній канал.

Він гарантує викривачам дотримання умов конфіденційності та анонімності, а також забезпечує доступ викривачів до інформації про стан та результати розгляду їхніх повідомлень. Це – зручний і простий інструмент, який мінімізує людський фактор, унеможливлює втручання в систему і витік інформації.

Комплексна система захисту інформації відповідає Закону України «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах».

Перейти на Єдиний портал повідомлень викривачів можна за посиланням.