Головна Листи Чотири ДНЗ на Червоноградщині, де проживали ВПО, відновлять роботу

Чотири ДНЗ на Червоноградщині, де проживали ВПО, відновлять роботу

68
0

Цього тижня у дошкільних закладах працюватиме комісія відділу освіти Червоноградської міської ради, яка обстежуватиме садочки і визначатиме, які ремонтні роботи слід провести.

Понад рік заклади дошкільної освіти у м. Червонограді №6, 10, 12 та 16 були прихистком для тисячі людей, які вимушено покинули свої домівки у зв’язку з початком бойових дій на території України.

З 1 квітня внутрішньо переміщені особи, що мешкали в дитячих садочках, оселились в інших прихистках, а у дошкільні заклади невдовзі відновлять свою роботу – повідомляють у Червоноградській районній військовій адміністрації.

Цього тижня у дошкільних закладах працюватиме комісія відділу освіти Червоноградської міської ради, яка обстежуватиме садочки і визначатиме, які ремонтні роботи слід провести.

Частина ВПО перемістились у Соснівський прихисток, а частина – у гуртожиток Червоноградського гірничо-економічного коледжу, де вже завершено ремонтні роботи на 3, 4 та 5 поверхах для проживання тимчасово переміщених осіб.

Загалом цьогоріч на Червоноградщині для проживання внутрішньо переміщених осіб в межах Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області  відремонтують ще 5 обʼєктів, зокрема:

  • Продовження капітального ремонту приміщень 1-го та 2-го поверхів та облаштування укриття гуртожитку Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу;
  • Добротвірський професійний ліцей. Заплановано капітальний ремонт 3-го поверху гуртожитку;
  • Добротвірський професійний ліцей. Капітальний ремонт гуртожитку філії Добротвірського професійного ліцею в смт. Лопатин;
  • ДПТНЗ «Сокальський професійний ліцей». Капітальний ремонт приміщень гуртожитку;
  • Угнівський аграрно-будівельний ліцей. Капітальний ремонт гуртожитку.

Червоноградська РВА