Головна Листи День молоді на Львівщині відзначать форумом «Пазли Перемоги»

День молоді на Львівщині відзначать форумом «Пазли Перемоги»

93
0

Для участі потрібно попередньо зареєструватися, адже кількість місць обмежена.

У суботу, 12 серпня, в Україні відзначатимуть День молоді. З нагоди свята управління молоді та спорту Львівської ОВА організовує Всеукраїнський молодіжний форум «Пазли Перемоги».

«Молодь Львівщини сьогодні робить багато для перемоги України. Цей форум – можливість обміркувати все, чого нам вдалось досягти завдяки спільним діям та поміркувати над тим, в яких сферах важливо надалі прикладати ще більше зусиль.  У формі реєстрацій ми вже бачимо імена десятків активних молодих лідерів з різних громад Львівщини, ідеї яких змінюють нашу країну на краще.  Ми запрошуємо також приєднуватись молодь з інших областей – обмінятись досвідом, поспілкуватись та знайти нові можливості для розвитку», – розповідає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

У програмі форуму – панельні дискусії щодо актуальних тем, які стосуються молодіжної політики та соціального розвитку, можливості для створення нових контактів та знайомств з молодими лідерами з інших регіонів України та неформальне спілкування, що допоможе відпочити і зарядитись позитивною енергією.

Зареєструватись можна за ПОСИЛАННЯМ. Оскільки кількість місць з міркувань безпеки обмежена, організатори рекомендують не зволікати з реєстрацією.