Головна Листи Почесна нагорода для воїна з Львівщини, відбір кандидатів на помічника ветерана, чат-бот...

Почесна нагорода для воїна з Львівщини, відбір кандидатів на помічника ветерана, чат-бот Львівобленерго для бізнесу: із головного за добу

81
0

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про головні події за минулу добу.

Як він зазначив на Львівщині та в усій Україні оголошували повітряну тривогу 8 серпня – через зліт МіГ-31К, який є носієм «кинджалів». Загроза не справдилась.

Також, нашого земляка зі села Підгородці Сколівської громади Івана Пістоляка нагородили почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» від Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine Валерія Залужного. Дякуємо воїну за захист!

Інститут помічника ветерана: триває другий етап відбору кандидатів. Ініціативу впроваджують на Львівщині та ще у трьох областях. Загалом – у 44 громадах. Кандидати, яких відібрали, пройдуть навчання у Центрах ветеранського розвитку і потім працюватимуть у сервісних центрах, де надаватимуть повний супровід нашим воїнам на шляху повернення до цивільного життя. Докладніше про впровадження проєкту та як заповнити заявку на посаду помічника ветерана: https://loda.gov.ua/news/74667

У Львівській області підбили підсумки національного мультипредметного тестування. Цьогоріч учасниками основної та додаткової сесій НМТ стали понад 23 тисячі випускників. Учні із яких навчальних закладів області здобули найвищі бали під час додаткової сесії: https://loda.gov.ua/news/74691

Представники бізнесу можуть оперативно отримувати сповіщення про аварійні відключення електроенергії, планові ремонти електромереж, графіки відключень у новому чат-боті Львівобленерго. Як приєднатися: https://loda.gov.ua/news/74617

Сільгоспвиробники органічної продукції можуть отримати субсидії з обласного бюджету у межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки. Умови: https://loda.gov.ua/news/74672

З літнього табору у польській гміні Венгожево повернулись 30 дітей із Яворівської громади, чиї рідні загинули, зникли безвісти, перебувають у полоні або зараз захищають нашу державу. П’ятиденне дозвілля організував мер Венгожево Кшиштоф Колашевський.

Також на канікули у польське місто Валбжих вирушили діти з Бориславської громади, чиї батьки боронили або боронять Україну. У межах поїздки передбачені екскурсії, культурне дозвілля й спілкування з місцевими однолітками.

Автовишку для ремонту мереж вуличного освітлення та інших висотних робіт отримала Перемишлянська громада від німецького міста Гюрта. Спецавтомобіль передали в межах співпраці між містами.

Броди розпочали співпрацю з польським містом Гарволін. Договір передбачає співробітництво в усіх сферах соціально-економічного життя.

400 осіб з числа вимушених переселенців, які знайшли прихисток у Дрогобицькій громаді, отримали пакунки з гігієнічними та кухонними наборами і засобами першої необхідності від благодійного фонду Право на захист.

У селищі Липівка Стрийського району на базі народного дому почав роботу літній клуб для дітей. Його створили за підтримки швейцарсько-українського проєкту DECIDE, адже Тростянецька громада перемогла у конкурсі Summer Clubs «Ми вдома – в Україні». Упродовж двох тижнів 80 місцевих дітей та з числа ВПО матимуть різноманітні активності.

З Мостищини на передову відправили автомобіль Mercedes-Benz ML 400. Його придбали жителі та вихідці зі села Малнів для свого земляка, старшого лейтенанта Володимира Жука, який зараз захищає Україну на передовій. Також передали маскувальну сітку, яку сплели працівники відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини громади. Допомогу надали в межах ініціативи #1000_автомобілів_свободи.

Про головну цінність влади та особисті цінності розповів на запрошення подкасту «Найвища цінність». Де послухати епізод: https://loda.gov.ua/news/74651