Головна Листи До 31 серпня Львівська облрада приймає матеріали на здобуття премії імені Степана...

До 31 серпня Львівська облрада приймає матеріали на здобуття премії імені Степана Бандери

91
0

З 1 січня до 31 серпня 2022 року Львівська обласна рада приймає рекомендаційні звернення і матеріали від громадських, політичних та наукових інституцій про претендентів на здобуття премії імені Героя України Степана Бандери.

Премією обласної ради відзначають громадських і політичних діячів, державницькі і громадські інституції, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у царині державотворення.

Здобувача премії (особу чи інституцію) висувають громадські, політичні та наукові інституції з обов’язковими рекомендаціями щонайменше трьох громадських, політичних і наукових авторитетних діячів.

Присудження премії передбачається в трьох номінаціях, а саме: громадська, політична та науково-навчальна національна державотворча діяльність.

Інформуємо, Львівська обласна рада 14 червня 2022 року ухвалила рішення №376 «Про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери», яким внесено зміни до Положення про присудження премії, доповнено склад журі, затверджено анкету-бланк кандидата на присудження премії та збільшено розмір грошової винагороди за одну номінацію до 40 тисяч гривень.

З умовами конкурсу можна ознайомитися – ТУТ.

Премія започаткована Львівською обласною радою у 2012 році.