Головна Право Операція «Мак»: від початку літа поліцейські Львівщини відкрили 114 кримінальних проваджень за...

Операція «Мак»: від початку літа поліцейські Львівщини відкрили 114 кримінальних проваджень за фактами незаконних посівів нарковмісних рослин

195
0

Лише за три дні серпня правоохоронці виявили сім таких фактів, за кожним з них проводиться досудове розслідування.

Так, 1 серпня співробітники сектору кримінальної поліції Золочівського районного відділу поліції виявили в одному з сіл району присадибну ділянку, де було висаджено кілька десятків рослин конопель.

А 2 серпня в одному з сіл Львівського району співробітники групи реагування патрульної поліції відділу поліції №3 Львівського районного управління поліції №2 в ході відпрацювання території виявили на  приватній ділянці насадження понад 300 рослин, схожих на снодійний мак.

Усе виявлене скеровано на експертне дослідження.

Усього від початку серпня виявлено сім таких фактів. За усіма поліцейські відкрили кримінальні провадження за ч.1 та ч.2 ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального Кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, – позбавлення волі на строк до семи років.

Досудові розслідування тривають.

Загалом, від початку відпрацювання на Львівщині поліцейські відкрили 114 кримінальних проваджень за фактами незаконних посівів снотворного маку та конопель.

Правоохоронці вкотре попереджають громадян про недопущення нелегальних посівів рослин снотворного маку та конопель на присадибних ділянках, дачах та в інших місцях, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену за такі правопорушення.

Нагадаємо, що на Львівщині триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», метою яких є виявлення та знищення незаконних посівів нарковмісних рослин, а також перекриття каналів їх надходження у незаконний обіг.

Відділ комунікації поліції Львівської області