Головна Листи На Львівщині триває проєкт з покращення якості допомоги внутрішньо переселеним особам

На Львівщині триває проєкт з покращення якості допомоги внутрішньо переселеним особам

104
0

Навчання для працівників колективних центрів розміщення ВПО сьогодні відбуваються у Дрогобичі, а два тижні назад такі ж провели  у Червонограді.

Про реалізацію цього проєкту раніше домовилися під час зустрічі голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, очільник львівської філії Міжнародного фонду “Регіон Карпати” NEEKA Ukraine Борис Фенюк та виконавчий директор Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини” Данило Сороковий.

На Львівщині “Регіон Карпати Neeka” є партнерами Управління Верховного комісара UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні, а також співпрацює з UNICEF Ukraine.

На семінарах тренери рекомендують працівникам центрів, як вирішити основні проблеми, які виникають під час роботи з внутрішньо переселеними особами. Пояснюють, як організувати процес розміщення у комунальних центрах українців, які втекли від війни, навчають основ психологічної підтримки.

«Чітка систематизація роботи покращує комунікацію з переселенцями і полегшує роботу працівникам центрів ВПО у наших громадах», – зауважила Ірина Гримак.